دانلود فایل های آموزشی
بببب
عضویت در کانال تلگرام
لینک-تلگرام-خرم-نسب
اینستاگرام ما را دنبال کنید
%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85_300265-298x300
آمار بازدید
  • 0
  • 35
  • 245
  • 1,411
  • 7,952
  • 39,725
  • 423

خوشالي نصاري از بازگشت به نفت ابادان:

حکیم نصاری با ابراز خرسندی از پیوستن به نفت آبادان اظهارنمود: نفت تیم شهر خودم است و هر آبادانی دوست دارد در شهرخودش، آن‎هم نفت آبادان بازی کند.

وی با بیان این‎که دوست داشتم زودتر از این‎ها به نفت بازگردم، ادامه داد: هر سال قسمت نمی‎شد به این تیم بازگردم ولی امسال لطف خدا وحمایت مردم باعث شد فصل بعد باز هم بتوانم برای نفت بازی کنم.

بازیکن جدید تیم فوتبال نفت آبادان درباره جدایی از استقلال خوزستان نیز عنوان نمود: بازهم می‎گویم که احیا شدنم را مدیون استقلال خوزستان و به خصوص عبدالله ویسی هستم و خاطرات خوبی از این تیم دارم؛ ضمن این‎که رفقای خیلی خوبی را نیز در استقلال پیدا نمودم ودلم برای همه آن‎ها تنگ می‎شود. سعی می‎کنم با تمام بازیکنان این تیم همچنان مانند گذشته در تماس باشم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا مذاکره‎ای هم براي  تمدید قرارداد با استقلال خوزستان با مسوولان این تیم داشت یا خیر؟ نیز عنوان نمود:

قراردادم با تیم به پایان رسیده بود و هیچ مذاکره‎ای نیز برای تمدید آن با من صورت نگرفت و خودم هم دیگر دوست نداشتم بمانم.

نصاری افزود: با تمام این‎ها قسمت بود از این تیم جدا شوم، چراکه فوتبال است و هزاران اتفاق در آن رخ می‎دهد. فصلی رویایی را با اهوازی‎ها داشتم که به پایان رسید و اکنون تمام سعی‌ام را به کار می‎گیرم تا به یاری خدا برای صنعت نفت که تیم شهرم است، مثمرثمر باشم.

او  در پاسخ به این سوال که وضعیت نفت آبادان را در فصل پیش‎رو چگونه ارزیابی می‎کند؟ گفت: واقعیت این است که من در روزهای گذشته کنار تیم نبودم ولی با اطلاعاتی که دارم می‎دانم این تیم شاکله اصلی خود را که شامل ۱۰، ۱۱ بازیکنی است که در فصل گذشته با زحمات فراوان توانستند نفت را لیگ برتری کنند، حفظ کرده است. من فصل گذشته بازی‎های نفت را دنبال می‎کردم و می‎دانم این ۱۰، ۱۱ بازیکن پتانسیل بالایی دارند و حتی چند نفر از آن‎ها سابقه بازی در لیگ برتر را هم دارند.

هافبک نفتی‎ها ابراز امیدواری نمود؛ با اضافه شدن بازیکنان خارجی که صحبت آن‎ها مطرح است و همچنین دو سه بازیکن لیگ برتری، صنعت نفت بتواند برای آبروی شهر آبادان بجنگد و جایگاه درخوری را در پایان فصل کسب نمايد.

او درباره  پیشنهادهایی که از سایر تیم‎ها داشت، نیز گفت: چند پیشنهاد از تیم‎های لیگ برتری داشتم ولی چون پیشنهاد نفت را در دست داشتم، دیگر به سایر پیشنهادهایم فکر نکردم.

نصاری در پایان خاطر نشان نمود: هدفم از پیوستن به نفت این بود که بتوانم با تیم شهرم نتایج خوبی را در لیگ برتر رقم بزنم. آمده‎ام که به یاری خدا و با حمایت مردم و مدیریت تیم، بتوانم به فوتبال آبادان و نفت کمک نمايم . مسوولان باید از این تیم حمایت لازم را داشته باشند. زمانی که تیم می‎برد، طبیعتاً همه هستند اما امیدوارم آن‎ها در روزهای سختی که ممکن است برای هر تیمی اتفاق بیافتد نیز کنار تیم باشند و از آن حمایت نمايند ، زیرا این تیم با این بازیکنانی که در اختیار دارد، در لیگ برتر نتیجه خواهد گرفت.

خوشالي نصاري

 

 

ارسال فایل دانشجویان
ir.skrsoft
نظرات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیشنهادات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیوند ها
507-e1450342866379
510
44444 100 507-e1450342866379 507-e1450342866379 sdfsdf srwer paygah wertwert logo
ما در Google Maps

Click to open a larger map