دانلود فایل های آموزشی
بببب
عضویت در کانال تلگرام
لینک-تلگرام-خرم-نسب
اینستاگرام ما را دنبال کنید
%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85_300265-298x300
آمار بازدید
  • 0
  • 35
  • 245
  • 1,411
  • 7,952
  • 39,725
  • 423

شهردار جدید را نباید تنها گذاشت

امام جمعه آبادان : نباید شهردار را تنها گذاشت بلکه برای رفع مشکلات شهری، همه مدیران کمک کنند و راهکار ارائه دهند.

حجت الاسلام علی ابراهیمی پور اظهار نمود: نیروهای توانمند زیادی در دستگاههای مختلف اجرایی شهر وجود دارد که قادر هستند کارها را به خوبی مدیریت نمايند اما بسیاری از آقایان از ترس این که این نیرو بخواهد جایشان را بگیرد نسبت به تربیت نیروی انسانی در حیطه کاریشان ورود و استفاده از این نیروها اقدام نمی دهند.

وی اضافه نمود: متاسفانه اگر در اداره ای فردی را رقیب خود ببیند فورا برای آن فرد می زند و این اتفاق بسیار بدی مي باشد.

امام جمعه آبادان خطاب به شهردار آبادان با اشاره به وجود نیروهای متعهد و ارزشی فراوان در این سازمان تصریح نمود: بایستی موضوع تربیت نیروی انسانی در حوزه شهرداری اتفاق بیفتد تا بتوان در مواقع ضروری و نیاز از وجود آنها بهره ببریم.

حجت الاسلام ابراهیمی پور با بیان این که بارها و بارها تکرار می کنم که آبادان به گردن همه نه تنها استان که کل کشور حق دارد، گفت: اگر حماسه مردمی ذوالفقاری نبود آبادان سقوط می كردو اگر آبادان سقوط می کرد خوزستان نیز سقوط می کرد و اصلا سرنوشت جنگ نیز مشخص نبود و بسیاری از این مدیران الان دیگر مدیر نبودند، کسی که دارد نفس می کشد، مدیر است و مقام و منصبی دارد همه را مدیون آبادان و حماسه های آبادانی ها است، حماسه بزرگ شکست حصر آبادان پیروزیهای دیگری را رقم زده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از نگاه ویژه استاندار و سایر معاونان وی به آبادان افزود: شهردار آبادان بايداز این ظرفی که در اختیار آن قرار داده شده به بهترین شکل ممکن استفاده نمايد، حسن اعتماد شورا به شهردار و پیگیری هر سه نماینده برای گرفتن تائیدیه وزیر کشور برای حکم وی، پشتوانه ای است که باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه آبادان ادامه داد: حالا که زمان بسیار اندک است و  شورائیان نیز به دنبال انجام کارهای تبلیغاتی خود اعم از حضور در آئین ها و نصب بنر و غیره مي باشند اما باز نباید شهردار را تنها بگذارند، همه مدیران بایستی کمک کنند و راهکار بدهید، در زمان حاضر اگر کسی بخواهد مانع  ایجاد کند این جزو منکرات است، چه کسانی که به شهردار رای دادند و چه کسانی که رای ندادند.

وی تصریح نمود: اینکه فردی بیاید و بگوید من به شهردار رای مثبت دادم و امتیاز می خواهم نمی شود، امتیاز اگر در امتداد خدمت به مردم باشد منعی ندارد و حتی جای قدردانی هم دارد، آبادان دیگر نباید بیش از این زخم خورده شود.

شهردار جدید

ابادان  / سيد حمزه خرم نسب   /   استان خوزستان    /    اخبار ابادان   /

 

ارسال فایل دانشجویان
ir.skrsoft
نظرات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیشنهادات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیوند ها
507-e1450342866379
510
44444 100 507-e1450342866379 507-e1450342866379 sdfsdf srwer paygah wertwert logo
ما در Google Maps

Click to open a larger map