دانلود فایل های آموزشی
بببب
عضویت در کانال تلگرام
لینک-تلگرام-خرم-نسب
اینستاگرام ما را دنبال کنید
%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85_300265-298x300
آمار بازدید
  • 0
  • 217
  • 164
  • 1,905
  • 8,063
  • 39,662
  • 423

 

اولتیماتوم دوهفته‌ای عبدالحسین مقتدایی استاندار خوزستان به هیئت مدیره باشگاه صنعت‌نفت آبادان

در اواخر پاییز سال ۹۴ کارگر واقع شد و متولیان این باشگاه را به انجام تغییرات در کادر فنی و جذب بازیکنان جدید در دوره نقل‌وانتقالات زمستانی واداشت.

تیم صنعت‌نفت که سومین سال متوالی حضور در لیگ دسته اول را سپری می‌کند، با شکست مقابل ایرانجوان بوشهر در هفته اول دور برگشت، در حالی وارد تعطیلات میان فصل شد که با فاصله ۹ امتیازی از تیم سوم جدول در رده هشتم قرار گرفته بود و کمتر کسی امید داشت که این تیم بتواند فاصله ایجاد شده با مثلث بالای جدول را جبران کند.

صنعت‌نفت اما در نیم‌فصل پوست انداخت. نادر دست‌نشان و مهرداد خادمی با ترک نیمکت ماشین‌سازی به آبادان آمدند تا همراه با سه مربی بومی، حکیم عوده‌پور، کاظم فرحانی و یدالله صادقی، تیم زردپوش جنوب را با ترکیبی دگرگون شده در دور برگشت به مصاف حریفان بفرستند.

اولین پیروزی تیم محبوب آبادانی‌ها با حضور مربیان جدیدش در زادگاه دست‌نشان رقم خورد که صنعت‌نفت توانست نساجی را با چهار گل مغلوب نمايد مسابقه‌ای که اتهامات زیادی را برای سرمربی جدید نفت به‌همراه داشت. در برنامه ۹۰ این ادعا مطرح شد که پیروزی صنعت‌نفت برابر نساجی در شرایط عادی رقم نخورده است که این موضوع با واکنش نادر دست‌نشان همراه گردید و سرمربی صنعت‌نفت پاسخ تندی را در مصاحبه با فارس به ادعای فردوسی‌پور داد.

صنعت‌نفت پس از عبور از هیاهوی رسانه‌ای ایجاد شده، در مسیر صعود قرار گرفت و با کسب چند پیروزی ارزشمند در دیدارهای داخل و خارج از خانه به رده سوم صعودنمود. طلایی‌پوشان آبادان برای رسیدن به این جایگاه، چند تیم مدعی از جمله پیکان صدرنشین، مس رفسنجان و مس کرمان را شکست داد تا جای هیچ شک و تردیدی درخصوص شایستگی این تیم برای رسیدن به مثلث بالای جدول باقی نماند.

تیم دوست‌داشتنی آبادان حالا دو بازی مقابل داماش گیلان و فجرسپاسی شیراز پیش رو دارد و در صورت پیروزی در این دو مسابقه می‌تواند بدون توجه به نتایج سایر تیم‌ها جشن صعود به لیگ برتر را برپا نمايد نکته جالب در رابطه با نقشه مسیر بازگشت صنعت‌نفت به لیگ برتر اینست که این تیم باز هم برای صعود به بالاترین سطح فوتبال ایران نیازمند شکست دادن تیم داماش گیلان است. نفتی‌ها که در بهار سال ۸۹ با عبور از سد داماش گیلان به لیگ برتر راه یافته بودند، این بار هم باید برای صعود از جاده شمال به‌سلامت عبور نمايند و با سه امتیاز به آبادان برگردند تا منتظر دیدار پایانی مقابل فجرسپاسی و برپایی جشن صعود در سواحل جنوب باشند.

فوتبال دوستان جنوب که از سقوط تیم جوان شده‎ی استقلال اهواز آزرده خاطر شده‎اند، حالا می‎توانند امیدوار باشند که طلایی پوشان آبادان با پیروزی در سه دیدار باقی مانده به لیگ برتر صعود کرده و جای خالی استقلال اهواز در فصل آینده را پرنمايند.

897

 

 

ارسال فایل دانشجویان
ir.skrsoft
نظرات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیشنهادات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیوند ها
507-e1450342866379
510
44444 100 507-e1450342866379 507-e1450342866379 sdfsdf srwer paygah wertwert logo
ما در Google Maps

Click to open a larger map