دانلود فایل های آموزشی
بببب
عضویت در کانال تلگرام
لینک-تلگرام-خرم-نسب
اینستاگرام ما را دنبال کنید
%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85_300265-298x300
آمار بازدید
  • 0
  • 35
  • 245
  • 1,411
  • 7,952
  • 39,725
  • 423

سرمربی  نفت آبادان درباره تمدید قرارداد با این باشگاه، اظهارنمود: در مدتی که در این فضا کار کردم با شرایط آشنا بودم و تماشاگران، مدیران و بازیکنان نیز از یکدیگر شناخت خوبی پیدا کرده بودیم.

وی افزود: در نهایت هم با پیشنهاد دوباره باشگاه، از آن استقبال نمودم و دوست هم داشتم که در این فضا بمانم و توانایی‌های خودم را در لیگ برتر هم نشان دهم. از این‌که در آبادان ماندم، بسیار خوشحال هستم.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌ آبادان گفت: باید از امکانات و حمایت تماشاگران استفاده نماييم و  توانایی فردی و تیمی را هم به این مجموعه عوامل اضافه نماييم تا ان‌شاءالله با جذب و انتخاب نفرات مناسب، تیمی در خور نام صنعت نفت آبادان و خوزستان، راهی لیگ برترنماييم.

او درباره اعضای کادر فنی نیز خاطر نشان نمود: دوستان قبلی کادر فنی که هستند ولی قرار است هماهنگی‌هایی صورت گیرد تا یک مربی بدن ساز و یک مربی تمرین دهنده، به کادر اضافه کنیم و در حال حاضر روی این موضوع تمرکز داریم.

دست‌نشان درباره جذب بازیکن نیز گفت: لیست مورد نظر را به باشگاه ارائه دادیم تا با برخی بازیکنان فصل گذشته که به صورت قطعی آن‌ها را می‌خواهیم، قرارداد ببندند. تعدادی از بازیکنان هم خوب مي باشند و سعی داریم با آن‌ها نیز ادامه همکاری دهیم، مگر این‌که بازیکنانی بهتر از آن‌ها پیدا کنیم. گروه سوم نیز گروه خروجی‌های تیم مي باشند که از آن‌ها هم تشکر می‌کنم ولی برای این‌که بتوانیم تیم خوبی برای حضور در لیگ برتر ببندیم، باید تعدادی از نفرات را کنار گذاشته و نفرات قوی‌تری را جایگزین نماييم.

او درباره رویکرد تیم‌های استقلال‌خوزستان و فولاد براي جذب نیروهای بومی و تمایل خود به این رویکرد، خاطر نشان نمود: من هم دوست دارم در وهله اول از بازیکنان آبادانی و خوزستانی استفاده نمايم و به همین دلیل برنامه‌ریزی کرده‌ام که پیش از آغاز تمرینات تیم، یک برنامه دو روزه جهت تست‌گیری از بازیکنان خوزستانی داشته باشیم و در نهایت ضعف‌مان را با جذب بازیکنان خارج از استان و حتی خارجی، پوشش دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت ‌آبادان در پاسخ به این سوال که آیا هنگام تمدید قرارداد قول کسب جایگاهی را به مسوولان باشگاه داده‌اید؟ فرمود: قول نداده‌ام ولی از من خواسته‌اند که تیم را حداقل در پایان فصل در بین تیم‌های اول تا دهم قرار دهم. به هر حال از رده اول تا دهم، جایگاه موفقیت تیم ما است. فکر می‌کنم این جایگاه، برای سال اول یک ماندن با قدرت است تا برای فصل بعد، مدعی حضور در آسیا و امثال آن باشیم.

او درباره توانایی تیمش برای موفقیت در لیگ برتر عنوان نمود: نادر دست‌نشان مطمئنا سعی می‌کند و معتقد است که موفق می‌شود. در این راستا نیاز به کمک دارم و امیدوارم همه حمایت کنند تا سربلند خارج شویم.

دست‌نشان درباره جذب بازیکن خارجی نیز عنوان نمود: حسن هوری را درون دروازه داریم که از نفرات خوب‌ و کاپیتان موفقی است و در لیست من هم برای فصل آینده حضور دارد. او فصل گذشته یکی از عوامل صعود و موفقیت ما در دور برگشت بود. در حد امکان اگر بخواهیم بازیکن خارجی جذب نماييم، در منطقه میانی و غیر از دروازه است تا تیم را بیشتر تقویت کنیم. هوری دروازه‌بان خوبی است و به او اعتقاد دارم ولی در کنار او یک گلر خوب ایرانی هم جذب خواهیم نمود.

موفقيت در نفت ابادان

 

ارسال فایل دانشجویان
ir.skrsoft
نظرات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیشنهادات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیوند ها
507-e1450342866379
510
44444 100 507-e1450342866379 507-e1450342866379 sdfsdf srwer paygah wertwert logo
ما در Google Maps

Click to open a larger map