دانلود فایل های آموزشی
بببب
عضویت در کانال تلگرام
لینک-تلگرام-خرم-نسب
اینستاگرام ما را دنبال کنید
%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85_300265-298x300
آمار بازدید
  • 0
  • 0
  • 128
  • 906
  • 3,121
  • 23,740
  • 355

برنامه‌ریزی همایش شرکت‌ها

تعداد شرکت‌کنندگان، مکان، زمان دقیق و روز برنامه را در  ابتدای فرآیند برنامه‌ریزی معین نماييدبسیاری از نیازهای شما بستگی به فصل، وضعیت آب‌وهوا، ساعت و روزی دارد که برنامه‌ی خود را برگزار می‌نماييد.


در اولین فرصت در مرحله برنامه‌ریزی، از مکان اجرای برنامه دیدن نماييد، چه قبل از برنامه و چه در طول فرآیند خلاقانه. گروه خود را به مکان اجرای برنامه ببرید: به‌عنوان بخشی از فرآیند بحث و تبادل‌نظر.
یک‌بار برنامه را از اول تا آخر در ذهن خود مرور نماييد. هریک از مراحل اصلی را یادداشت کنید و وظایف مربوط به هرکس را مشخص نماييد. برنامه‌ای زمان‌بندی‌شده تهیه و مسئولیت‌های افراد را هم در آن مشخص کنید. تعیین کنید هریک از جزئیات کی و به‌وسیله چه کسی کامل می‌شود. زمان‌بندی هر چیزی را که باید سفارش داد، دوباره بررسی نماييد. زمانی را برای تأخیرهای ممکن در نظر بگیرید: این تأخیرها اغلب اتفاق می‌افتد.
دائماً با تمام فروشندگان، شرکت‌کنندگان و متقاضيان  در تماس باشید، برای اطمینان از این که همچنان مایل به شرکت در برنامه‌مي باشند. ارتباطی پویا به آن‌ها کمک می‌نمايد احساس راحتی کنند و احتمال کنار کشیدن آن‌ها را از برنامه کم می‌کند. اگر هم آن‌ها کنار بکشند، به‌موقع از آن آگاه می‌شوید و جایگزینی برای آن‌ها پیدا می‌نماييد.
در طول بررسی ذهنی، برنامه را در ذهن خود تصویرسازی نماييد آیا احتیاج به سیستم صوتی، روشنایی، دکور، چادر، صحنه، جایگاه خاصی برای گروه موسیقی، سیستم گرمایی، سیستم تهویه هوا، سرگرمی، موسیقی، سرویس بهداشتی،  آب آشامیدنی، سیستم حفاظتی، نوشیدنی، انبار تدارکات و رختکن دارید؟
برنامه‌ریزی سریع و کلی در مورد فضای برنامه انجام دهید. اطمینان حاصل نماييد که فضای کافی در اختیار دارید. با پیشرفت و توسعه‌ی برنامه، برنامه‌ریزی فضا را به‌روز نماييد.
هیچ‌ یک از جزئیات را هرچند هم کوچک حذف نکنید. موفقیت یا شکست برنامه، بستگی به سازمان‌دهی و دقیق بودن جزئیات آن دارد. اگر همه‌چیز به‌خوبی سازمان‌دهی شود و تمام جزئیات درست انجام شود، احتمال موفقیت برنامه شما بیشتر است.
همه‌چیز را یادداشت نماييد. فهرست کاملی از کارهایی را که باید انجام دهید تهیه نماييد. بارها و بارها آن را مرور کنید. هرچه بیش‌تر آن را مرور نماييد، جزئیات بیشتری می‌توانید به آن‌ها اضافه کنید.
دستور جلسه یا برنامه زمانی برای خود تهیه کنید. همه‌چیز باید کاملاً زمان‌بندی شود، در بسیاری از موارد حتی ثانیه‌ها را هم باید حساب کرد. آن‌قدر تمرین نماييد تا به زمان موردنظر برسید.
در جلسه پیش از برنامه، به‌تمامی کارمندان و شرکت‌کنندگان در جلسه، بسته‌ی اطلاعاتی بدهید. این بسته باید حاوی تمامی اعلان‌های مطبوعاتی مرتبط با این برنامه، نگاهی اجمالی، دستور جلسه یا برنامه زمانی، مسئولیت‌های هر شخص، برنامه‌های کارمندان، طرح یا نقشه‌ای از برنامه، برنامه وظایف کارمندان، موقعیت مکانی غذا و آشامیدنی‌ها باشد. اگر قرار است افراد فرم خاصي بپوشند، به‌موقع فرم ها را آماده کرده و به آن‌ها تحویل دهید.

برنامه‌ریزی همایش

ابادان

شهر ابادان،مردم ابادان،استان خوزستان،سيد حمزه خرم نسب

ارسال فایل دانشجویان
ir.skrsoft
نظرات و پیشنهادات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیوند ها
507-e1450342866379
510
44444 100 507-e1450342866379 507-e1450342866379 sdfsdf srwer paygah wertwert
ما در Google Maps

Click to open a larger map