دانلود فایل های آموزشی
بببب
عضویت در کانال تلگرام
لینک-تلگرام-خرم-نسب
اینستاگرام ما را دنبال کنید
%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85_300265-298x300
آمار بازدید
  • 0
  • 0
  • 128
  • 906
  • 3,121
  • 23,740
  • 355

تکمیل زنجیره تولید و پالایش روغن موتور در آبادان:

مدیر پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول آبادان سید علی هاشمی :با بهره برداری از فاز اول واحد بلندینگ و روغن پرکنی در این پالایشگاه بعد از ۳۵ سال، محصول نهایی روغن موتور در این شرکت روانه بازار مصرف شد.

وی اظهار نمود:با بازسازی کامل سایت پالایشگاه روغن سازی ایرانول در منطقه بریم آبادان، انواع روانکار صنعتی، دریایی و روغن‌های موتوری، بنزینی و دیزلی تولید و در بازار مصرف عرضه می گردد.

هاشمی افزود:با بهره برداری کامل از طرح های در دست اقدام در پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان، تولید ۱۰۰ میلیون لیتر محصول نهایی انواع روغن در سال هدف گذاری شده است.
مدیر پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول آبادان با بیان فعالیت مجدد واحد تولید روغن پالایشگاه روغن سازی شهر آبادان بعد از ۳۵ سال توقف، افزود:با بازسازی کامل پالایشگاه آبادان و سایت بریم انواع روانکار صنعتی، دریایی و روغن‌های موتوری، بنزینی و دیزلی تولید می‌شود.

هاشمی جلوگیری از خام فروشی و ارزش افزوده، پایگاه مناسب برای صادرات و داشتن انبار مناسب برای محصولات و کم شدن قیمت تمام شده محصولات به دلیل منطقه آزاد بودن را از مهم‌ترین مزایای اجرای این مهم بیان نمود.

وی به ظرفیت اشغالزایی مستقیم بیش از ۱۵۰ نفر با اجرای کامل فازهای توسعه ای این شرکت، خبر داد:با توجه به قرار گرفتن پالایشگاه روغن سازی آبادان در منطقه آزاد اروند، امکان عرضه روغن با قیمت کمتر به مشتریان وجود دارد و از طرفی می توان با نگاه صادراتی، مشتریان بازار کشورهای همسایه را نیز در اختیار گرفت.

مدیر پالایشگاه روغن‌سازی ایرانون آبادان با بیان تعریف ۳۰۰ طرح کوچک و بزرگ برای احیاء و بازسازی طرح روغن سازی این پالایشگاه، جلوگیری از خام فروشی و ارزش افزوده کالای تولیدی را از دیگر اهداف اجرای طرح های توسعه ای خواند و افزود:به این منظور آزمایشگاه و واحدهای ایمنی، بهداشت و محیط زیست روغن سازی آبادان بازسازی شده و یکی از بهترین آزمایشگاه منطقه در این شرکت مستقر مي باشد.

وی افزود:طبق برنامه ریزی انجام گرفته در فاز دوم، عرضه محصول نهایی روغن سازی پالایشگاه آبادان پنجم مهرماه همزمان با سالروز شکست حصرآبادان به بهره‌برداری می رسد.

تولید روغن موتور درآبادان به دلیل جنگ تحمیلی در سال ۱۳۵۹ متوقف شده بود. بازسازی پالایشگاه از سال گذشته آغاز شد و مرحله اول این طرح به بهره برداری رسید.

پالایشگاه شرکت نفت ایرانول در ضلع شرقی اروندرود و مساحتی به وسعت ٢٠ هکتار قرار دارد، این پالایشگاه نخستین تولید کننده روغن‌های موتور و صنعتی در ایران می‌باشد که سال ١٣٢٩ راه‌اندازی شد.

این پالایشگاه می‌تواند تمامی سفارشات صادرکنندگان روغن (روغن پایه، روغن موتور و روغن‌های صنعتی) را با رعایت استانداردهای بین‌المللی و تعیین شده در سفارش خرید، تولید نموده و این محصولات را به صورت بالک یا مظروف در اختیار خریداران قرار ‌دهد.

پالایشگاه روغن‌سازی آبادان در آینده ای نزدیک با راه‌اندازی تأسیسات صادراتی و نیز با ایجاد مخازن ذخیره مناسب، تأسیس یک ترمینال مجهز ذخیره‌سازی،نگهداری و اختلاط مواد شیمیایی مطابق استانداردهای شناخته شده و معتبر بین‌المللی در اروندرود و در مجاورت اسکله‌های نفتی سازمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، تسهیلات لازم پشتیبانی براي صادرات محصولات تولید شده و واردات مواد اولیه را تأمین می نمايد.

پالایش روغن موتور در آبادان

 

 

ارسال فایل دانشجویان
ir.skrsoft
نظرات و پیشنهادات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیوند ها
507-e1450342866379
510
44444 100 507-e1450342866379 507-e1450342866379 sdfsdf srwer paygah wertwert
ما در Google Maps

Click to open a larger map