دانلود فایل های آموزشی
بببب
عضویت در کانال تلگرام
لینک-تلگرام-خرم-نسب
اینستاگرام ما را دنبال کنید
%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85_300265-298x300
آمار بازدید
  • 0
  • 71
  • 99
  • 625
  • 2,926
  • 23,097
  • 350

 فرج الله خبیر  در جلسه ستاد ۳ خرداد سال ر وز آزادسازی خرمشهر قهرمان با تبریك اعیاد شعبانیه اظهار نمود:‌

رویدادهای مهم و سرنوشت ساز تاریخ انقلاب بسیارمي باشند كه یكی از ویژه ترین های این رویدادها روز۳ خرداد است. باید شرایطی را فراهم نماييم كه همه بهتر از سال گذشته تلاش نماييم تا ارزش های انقلاب، دفاع مقدس و اسلام را در خوزستان برجسته و به سمع و نظر مردم استان برسانیم.

با توجه به برنامه های تدوین شده در حوزه هنری و سایر بخش ها از جمله نیروهای مسلح، امور ایثارگران و بانوان امسال۳ خرداد می تواند بسیار پربار باشد.

سرپرست استانداری خوزستان تصریح نمود: امسال در افتتاحیه پروژه ها یك شرایط بسیار مناسب و خوبی داریم. حضور معاون اول رئیس جمهور كه احتمالا چند وزیر وی را همراهی می نمايد را برای افتتاح فاز اول طرح ۵۵۰ هكتاری در۳خرداد خواهیم داشت. تاكنون ۱۸۰ هزار از اراضی كار شده و آماده بهره برداری شده است.

خبیر عنوان نمود: حضور وزیر كار و رئیس كمیته امداد كشور را هم برای طرح های توانمندسازی خانواده های تحت پوشش كمیته امداد استان خوزستان خواهیم داشت.

وی خبر داد:‌ برگزاری فینال جام حذفی خرمشهر را كه هر ساله برگزار مي شود امسال به خاطر تقارن مسابقات با جام باشگاه های آسیا در ۹ خرداد ولی به مناسبت ۳ خرداد برگزار خواهیم نمود.

سرپرست استانداری خوزستان بیان نمود: كتاب های حوزه كمیته امداد، نیروهای مسلح و امور بانوان كه ویژه ۳ خرداد مي باشندنیز باید با كمك منطقه آزاد اروند و شهرداری هرچه سریعتر به چاپ رسیده و در اختیار مردم قرار بگیرند.

فرج الله خبیر خاطر نشان شد:‌ بُعد مردمی برنامه های ۳ خرداد باید گسترش يابد و به حضور مردم در صحنه باید بیشتر توجه داشت. حضور نهادهای مردمی مثل هیئت های مذهبی و سازمان های مردم نهاد باید بیشتر شده و حضور پررنگ تری در جشن های ۳ خرداد داشته باشند.

وی ادامه داد: ۴ خرداد كه روز مقاومت در شهرستان دزفول است هم نباید فراموش شود و در مركز استان باید برای این مناسبت مانند روز سوم خرداد تبلیغات محیطی انجام شود.

سرپرست استانداری خوزستان در ارتباط با مقتدایی استاندار سابق خوزستان گفت: به هر حال هر كسی یك روزی آمده و روز دیگر هم خواهد رفت. مقتدایی از شخصیت و منزلت بالایی برخوردار است و دوره استانداری خود نهایت تلاشش را برای ارائه خدمات خوب و تأثیر گذار در همه سطوح استان به كار گرفت.

خبیر با تأكید بر اینكه مقتدایی در حد توانایی و ظرفیت خود كار و تلاش های بسیاری انجام داده و كم نگذاشت، اضافه نمود: قطعا بعد از انتخاب استاندار بعدی كه مراسم خوب، درخور و شایسته ای را برای تشكر و قدردانی از مقام و منزلت مقتدایی برگزار خواهیم كرد.

وی اظهار كرد: اگر سرپرستی استانداری خوزستان را پذیرفتم به خاطر شخصیت مقتدایی بود و به هر حال ایام خوبی را در حضور وي داشتم و زمینه ای برای ارائه خدمات رسانی به استان فراهم شده بود.

سرپرست استانداری خوزستان با اشاره به اینكه نارسایی ها و مشكلات زیادی وجود داشت و با یك یا دو سال قابل حل شدننمي باشند، بیان نمود: به دلیل اعتمادی كه وزیر كشور به بنده داشت سرپرست استانداری به من محول شد ولی هیچ ادعایی در این زمینه ندارم و امیدوارم دوره انتقال را به خوبی طی كنم.

فرج الله خبیر تأكید كرد: وحدت، انسجام و مسئولیت پذیری شرایطی را فراهم می نمايد تا قدمی هرچند كوچك در راستای رفاه مردم و حل مشكلات آنها داشته باشیم.

709

 

 

ارسال فایل دانشجویان
ir.skrsoft
نظرات و پیشنهادات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیوند ها
507-e1450342866379
510
44444 100 507-e1450342866379 507-e1450342866379 sdfsdf srwer paygah wertwert
ما در Google Maps

Click to open a larger map