دانلود فایل های آموزشی
بببب
عضویت در کانال تلگرام
لینک-تلگرام-خرم-نسب
اینستاگرام ما را دنبال کنید
%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85_300265-298x300
آمار بازدید
  • 0
  • 71
  • 99
  • 625
  • 2,926
  • 23,097
  • 350

هیچ شغلی در جهان نیست که حداقل درجه‌ای از استرس در آن موجود نباشد. با این وجود شغل‌هایی هستند که نسبت به سایر مشاغل درجه کمتری از استرس در آنها دیده می‌شود.
صبر کنید! این تمام ماجرا نیست.
برخی از این شغل‌ها نه تنها از نظر استرس در پایین‌ترین سطح خود هستند بلکه برای فرد انجام‌دهنده آن سرشار از لذت نیز خواهند بود.اینها همه در حالی است که دستمزد این شغل‌ها نیز در نوع خود مقرون به صرفه تلقی می‌شود.در این گزارش نگاهی داریم به ۱۰ شغل با سختی نسبتا کم که با این حال درآمدی مناسب فراهم می‌آورند.
در نظر داشته باشید که بسیاری از شغل‌های زیر در فرهنگ‌ها و جوامع مختلف درجات مختلفی از سختی را تجربه خواهند کرد.
بینایی سنجی
درآمد سالانه ۱۲۴ هزار دلار
افراد مسئول بینایی سنجی، وضعیت چشم مراجعه کنندگان را بررسی کرده و در صورت نیاز به آن ها استفاده از عینک یا لنز را پیشنهاد می کنند. وارد شدن به این شغل به هیچ وجه آسان نیست اما اگر بتوانید تحصیلات مورد نیاز را بگذرانید، می توانید سالانه درآمدی عالی به دست آورید.
 نویسندگی آزاد
سالانه ۱۰۵ هزار دلار
نویسندگان افرادی هستند که می توانند در منزل خود به راحتی در هر ساعت از شبانه روز به نویسندگی بپردازند. هرچند که خلق یک اثر عالی ممکن است مدت های زیادی زمان ببرد و با دشواری های بسیاری همراه باشد اما مطمئنا اثر نهایی می تواند ارزش تمام خستگی ها را داشته باشد.
هنرمندان
درآمد سالانه ۱۰۰ هزار دلار
هنرمندان می توانند در آغاز شغل خود با مشکلات بسیاری مواجه شوند اما اگر بتوانند نام خود را در میان هنرمندان مشهور قرار دهند می توانند درآمدی عالی برای هر اثر هنری خود کسب کنند.
 مهندس نرم‌افزار کامپیوتر
درآمد سالانه ۸۰٫۵۱۹ دلار
این شغل تنها زمانی در این فهرست قرار می گیرد که شما علاقه زیادی به کامپیوتر و برنامه نویسی داشته باشید. برای افرادی که همیشه به جدیدترین تکنولوژی های کامپیوتری و برنامه نویسی علاقه شدیدی داشته اند ورود به این شغل می تواند همانند به حقیقت پیوستن یک رویا باشد.
 مسئول مرکز کنترل نیروگاه های برق
درآمد سالانه ۷۳٫۰۰۰ هزار دلار
اگر بتوانید تسلط خود در ریاضیات و حساب را به شدت تقویت کنید و مدرک لازمه برای این شغل را کسب کنید، پس از آن می توانید تا مدتی طولانی به کسب درآمدی خوب با شغلی راحت بپردازید. کافی است هر روز به محل کار خود رفته و حواستان را نسبت به عملکرد وسایل کنترل الکتریسیته چند میلیون شهروند جمع کنید.
 ماساژور حرفه‌ای
درآمد سالانه ۵۱٫۴۰۰ دلار
ماساژورها یکی از آرام ترین محیط های کاری را در میان شغل های مختلف دارند، این افراد که به صورت حرفه ای آموزش دیده اند تا استرس و ناراحتی مشتریان خود را از بین ببرند، می‌توانند سالانه بیش از ۵۰ هزار دلار درآمد داشته باشند.
 راهنمای تور
درآمد سالانه ۵۲٫۰۰۰ هزار دلار
شما به همراه چند توریست به مکان های دیدنی و تاریخی سفر می کنید و در مورد تاریخچه آن مکان توضیحی مختصر می دهید. اگر بتوانید پاسخ گویی به سوالات تکراری را تحمل کنیدمی توانید سالانه ۵۲ هزار دلار درآمد کسب کنید.
 آهنگ ساز
درآمد سالانه ۴۳٫۰۰۰ دلار
برای افرادی که در زمینه موسیقی حرفه ای هستند ورود به این زمینه شغلی می تواند درآمد خوبی را نسیب این افراد کند. آهنگ سازانی که بتوانند یک بار در طول عمر خود آهنگی حرفه ای و درجه یک تولید کنند می توانند تا آخر عمر با استفاده از درآمد حاصله به راحتی به زندگی بپردازند.
عکاس
درآمد سالانه ۲۶٫۰۸۰ دلار
با ورود دوربین های دیجیتال به بازار  سختی های شغل عکاسی به شدت کاهش پیدا کرده است. بیشتر افرادی که وارد این زمینه می شوند به عکاسی علاقه بسیار زیادی دارند و در صورتی که بتوانند به صورت حرفه ای به این کار بپردازند می توانند علاوه بر انجام شغل مورد علاقه خود درآمدی عالی نیز کسب کنند.
مربی شخصی
درآمد سالانه ۲۵٫۴۷۰ دلار
اگر تا به حال به باشگاهی رفته باشید متوجه شده اید که در این سالن ها مربیانی هستند که برای افراد مختلف  برنامه تمرینی آماده می کنند و پس از آن فقط بر کار آن ها نظارت می کنند.

۱۰ شغل‌ آسان با درآمد خوب

ارسال فایل دانشجویان
ir.skrsoft
نظرات و پیشنهادات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیوند ها
507-e1450342866379
510
44444 100 507-e1450342866379 507-e1450342866379 sdfsdf srwer paygah wertwert
ما در Google Maps

Click to open a larger map