دانلود فایل های آموزشی
بببب
عضویت در کانال تلگرام
لینک-تلگرام-خرم-نسب
اینستاگرام ما را دنبال کنید
%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85_300265-298x300
آمار بازدید
  • 0
  • 217
  • 164
  • 1,905
  • 8,063
  • 39,662
  • 423

محمودرضا شیرازی در نشست شورای اسلامی شهر آبادان افزود:

این برنامه با رویكرد محله محور و جمع آوری اطلاعات محله به محله آغاز شده و نیازهای هر محله با توجه به ساختار قومیتی، سیمای شهری با همكاری دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشگاه های شهرستان نوشته می شود .

وی اظهار نمود:در برنامه دوم توسعه شهری آبادان، توجه به رونق گردشگری مذهبی، توسعه گردشگری آبی با توجه به وجود دو رودخانه بهمنشیر و اروند، زیباسازی ورودی های شهر و درآمدهای شهرداری و چگونگی هزینه كرد آن، مشكلات شهری مردم، امكان شناسایی مسائل و معضلات بر مبنای برنامه ششم توسعه كشور مورد مطالعه  قرار می گیرد و راهكارهای عملی اجرای آن ارائه می شود .

شیرازی گفت: از مشاور طرح خواسته شده كه برنامه پنج ساله دوم شهری آبادان بر اساس سی. دی. اس شهری كه یكی از كارهای مطالعاتی به روز در دنیا و متناسب با مشكلات مبتلا به شهر آبادان است، تهیه شود .

وی افزود: مشكلات زیرساختی و ترافیك شهری با توجه به گسترش محدوده شهر، مردم را آزار می دهد و از مشاور طرح خواسته شده با توجه به اینكه ۷۰ درصد از سی. دی. اس شهر آماده است مطالعه مشكلات را از لایه های پائین جامعه به صورت كاربردی انجام دهد .

شهردار آبادان : طبق قول مشاور طرح برنامه دوم توسعه شهری آبادان در بازه زمانی هشت ماهه آماده می شود و بودجه سال آینده شهرداری آبادان براساس برنامه جدید و در راستای برنامه ششم توسعه كشور آماده مي شود.

 

آبادان دربين ۱۴ شهر برتر گردشگری ایران در نوروز

شیرازی در ادامه سخنانش تصریح نمود:در نهمین نشست ستادمركزی هماهنگی خدمات سفر با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری، شهرهای مشهد، اصفهان، ساری، خرم آباد، نیشابور، مریوان و رامسر به عنوان هفت شهر برتر در ایام نوروز مشخص شدند و خدمات هفت شهر تبریز، شیراز، ایلام، سنندج، مراغه، آبادان و بانه نیز قابل تقدیر اعلام شد .

وی افزود: در ایام نوروز شهر آبادان با پذیرایی از ۴٫۵ میلیون نفر گردشگر از بین شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت به دلیل خدمت‌رسانی مطلوب قابل تقدیر دانسته شد .

 

شوراهای اسلامی نماد مردم سالاری دینی

وی در بخش دیگری از سخنانش با تبریك ۹ اردیبهشت روز شوراها گفت:شوراها نماد مردم سالاری و نقطه عطفی در مدیریت شهری است .

شیرازی نیاز توسعه دمكراسی را برون سپاری خدمات و مشاركت مردم در اداره شهری دانست و گفت:پس از تشكیل شوراهای اسلامی، شهرداری های كشور متحول شدندضمن اینكه دین  اسلام همواره بر امر مشورت تأكید دارد و این مهم، نشان می دهد با جمع بندی تمامی نظرات و استفاده از افكار همه افراد می توان كارها را به بهترین نحو انجام داد .

در ادامه این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر آبادان نیز در باره چگونگی تدوین برنامه دوم توسعه شهر آبادان به تبادل نظر پرداختند .

جلوگیری از موازی كاری برنامه دوم توسعه شهری با سازمان های و ادارات شهری، اجرایی بودن و كاربردی بودن برنامه دوم توسعه شهری، آسیب شناسی محلات مختلف شهری، استفاده از دانشگاه های بومی از جمله مباحثی بود كه از سوی اعضای حاضر در شورای مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

در پایان این جلسه به پاس زحمات اعضای شورای اسلامی شهر هدایایی به رسم تقدیر از آنان از سوی شهرداری آبادان و هیات رئیسه شورای اسلامی شهر به آنان اهدا شد.

 

 

 

یک دیدگاه

دیدگاهها بسته شده.

ارسال فایل دانشجویان
ir.skrsoft
نظرات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیشنهادات

*نام و نام خانوادگی

*آدرس پست الکترونیکی

موضوع

پیام شما

پیوند ها
507-e1450342866379
510
44444 100 507-e1450342866379 507-e1450342866379 sdfsdf srwer paygah wertwert logo
ما در Google Maps

Click to open a larger map